Międzynarodowy Konkurs Bóbr

Międzynarodowy Konkurs Bóbr

Uwaga uczniowie Zespołu Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu!!!

Zapraszam do wzięcia udziału w XVI edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr!
Konkurs odbędzie się: 8 listopada 12.00 – 13.00 Senior szkoły ponadpodstawowe.
Informuję, że dnia 8 listopada 2021 r, godz. 11:45 – nastąpi zakończenie rejestracji na konkurs właściwy w kategorii Senior.
Chętnych uczniów naszej Szkoły, do wzięcia udziału w ww. Konkursie, proszę o niezwlekanie z rejestracją do ostatniej chwili. Do Konkursu można się rejestrować od dziś. W tym celu należy utworzyć konto na stronie https://www.bobr.edu.pl/, wypełnić formularz na stronie i koniecznie wybrać naszą szkołę: Technikum Nr 7.
Informacja dla uczniów, którzy nie brali jeszcze udziału w Konkursie Bóbr: na stronie znajduje się zakładka Zadania i wyniki, gdzie można zapoznać się z zadaniami z poprzednich edycji oraz z konkursu próbnego.
Więcej informacji na stronie Konkursu. Warto zobaczyć wywiad z organizatorem Konkursu profesorem Maciejem M. Sysło umieszczonym na stronie konkursu.

Życzę powodzenia!!!

W razie wątpliwości, proszę o kontakt ze mną w sali 413.

Stanisław Bajor