TuSzama

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność poinformować Państwa, że od 28 września 2022 roku Państwa dzieci będą mogły codziennie zamawiać posiłki obiadowe, które będą dostarczone do szkoły, zawsze na długą przerwę.

Możliwość tą będą miały poprzez aplikację TuSzama (www.tuszama.pl oraz do pobrania na AppStore lub Google Play), wcześniej zainstalowaną na swoim telefonie.

Tuszama to dedykowana wyłącznie dla szkół aplikacja, która umożliwia zamawianie posiłków z wrocławskich restauracji na długą przerwę.

Zalety aplikacji:

1. Darmowa dostawa dla zamawiających

2. Przystępne ceny

3. Różnorodne menu (codziennie +20 potraw do wyboru)

4. Świeże, ciepłe jedzenie prosto z restauracji (nie jesteśmy cateringiem, współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi restauracjami z Wrocławia)

5. Zawsze punktualnie na długą przerwę!

Jak korzystać z aplikacji?

Wystarczy pobrać aplikację z AppStore lub Google Play na swój telefon, zarejestrować się i następnie zamawiać:) tyle:)

Aplikacja jest bardzo przejrzysta i intuicyjna.

Zachęcamy do pobrania i zapoznania się.

Dodatkowo istnieje możliwość doładowania dziecku konta w aplikacja za pomocą funkcji „portfel”. Dzięki temu będą Państwo mieli pewność, że pieniądze przelane do portfela będą wykorzystane na obiad.

Menu w aplikacji będzie widoczne od godz. 18:00, dnia 27 września (dzień poprzedzający pierwsze zamówienia).

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr tel.:

adresem mailowym:

wroclaw@tuszama.pl