Świąteczna Gwiazdka dla Krzyśka

Loteria „Świąteczna Gwiazdka dla Krzyśka” 8 grudnia 2021 (środa) 11.00 ZSTIE – pomóżmy naszemu choremu uczniowi z klasy 3Y. 8 grudnia 2021 (środa) w godzinach od 11.00 do 13.00 w ZSTiE odbędzie się Loteria pt. „Świąteczna Gwiazdka dla Krzyśka” na kosztowne leczenie naszego ucznia Krzysztofa z klasy 3Y.
Głównym Patronem akcji, który podjął zadania zebrania i dostarczenia fantów na loterii jest Wojewódzki Sztab Wojskowy we Wrocławiu od partnerów: Komendy Wojewódzkiej Policji, Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, 16 Dolnośląskiej Brygady Obrony Terytorialnej, Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych, Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej.
Udział w loterii odbędzie się w czterech turach ze względu na obecnie panującą pandemię.
I tura – w godz. 11.00 – 11.30
II tura – w godz. 11.30 – 12.00
III tura – w godz. 12.00 – 12.30
IV tura – w godz. 12.30 – 13.00
Każdy uczestnik loterii może zakupić los w zależności od swoich możliwości finansowych i wesprzeć ucznia Krzysztofa w jego leczeniu. Losy będą podzielone na 4 kategorie (2zł, 5zł, 10zł, 20zł). Jak widać możemy już za symboliczne 2zł pomóc uczniowie naszej szkoły.

Natomiast w AULI ZSTIE na 4 piętrze od godz. 12.00 do 13.00 odbędzie szczególna licytacja wartościowych przedmiotów i voucherów zebranych przez naszego Patrona.
Nad sprawami organizacyjnymi będą czuwać Wolontariat i Samorząd Uczniowski ZSTiE.
Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie i Pracownicy ZSTIE w tym dniu pokażmy, że zależy Nam na Naszym Uczniu.

Dziękuję za postawę pełną Dobroci i Empatii.
Rafał Cichocki
Dyrektor ZSTiE