Przetargi

Plan udzielania Zamówień Publicznych na rok 2021

plik pdf

Rozstrzygnięcie przetargu – 6 listopada 2020 r.

plik pdf

Wybór wykonawcy robót budowlanych – 3 listopada 2020 r.

plik pdf

Wybór wykonawcy robót budowlanych o charakterze remontu na rzecz Zespołu Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu – Ogłoszenie o postępowaniu

plik pdf

Wybór wykonawcy robót budowlanych o charakterze remontu na rzecz Zespołu Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu – Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia:

plik pdf

Ogłoszenie o przetargu: wybór wykonawcy robót budowlanych o charakterze remontu na rzecz Zespołu Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu:

plik pdf

Wybór wykonawcy robót budowlanych o charakterze remontu na rzecz Zespołu Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu

specyfikacja_zamówienia_2019

Wybór wykonawcy robót budowlanych o charakterze remontu na rzecz Zespołu Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu – Informacja w trybie art. 86, ust. 5 ustawy PZP:

wynik01

wynik02

Rozstrzygnięcie przetargu – wybór wykonawcy robót budowlanych o charakterze remontu na rzecz Zespołu Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych

roz1

roz2

Wybór wykonawcy robót budowlanych o charakterze remontu na rzecz Zespołu Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu – Ogłoszenie o postępowaniu:
plik pdf

Wybór wykonawcy robót budowlanych o charakterze remontu w Zespole Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu – Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia –
plik pdf

Zestawienie ofert w dniu 12 sierpnia 2019 r. – wybór wykonawcy robót budowlanych o charakterze remontu dla ZSTIE we Wrocławiu:

plik pdf

Wyniki przetargu z 12 sierpnia 2019 r. – wybór wykonawcy robót budowlanych o charakterze remontu dla ZSTIE we Wrocławiu:

wyniki01

wyniki02