Godło Rzeczypospolitej Polskiej Logo Facebook ZSTiE Logo IBM Logo WSB

ZSTiE

we Wrocławiu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
WSB

Wyższa Szkoła Bankowa

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu to uczelnia akademicka, która działa na mocy ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym oraz wpis do Rejestru Uczelni Niepublicznych i Związków Uczelni Niepublicznych gwarantuje naszym studentom wszystkie uprawnienia wynikające ze studiowania na uczelni wyższej.

Misja WSB: Partnerzy w rozwoju kariery zawodowej.

Wizja WSB: Regionalny lider w kształceniu studentów łączących naukę i pracę.

Edukacja w WSB przebiega w wyjątkowej atmosferze, która mobilizuje i inspiruje. Celem uczelni jest kształcenie wysokiej klasy specjalistów posiadających umiejętność zastosowania wiedzy teoretycznej w codziennej praktyce biznesowej. Dążymy do wyzwolenia całego potencjału intelektualnego i biznesowego studentów, aby ułatwić im start, dynamiczny rozwój zawodowy oraz uruchomić mechanizmy świadomego uczestniczenia w budowaniu nowoczesnej polskiej gospodarki.

Więcej…
 

Egzamin TOEFL dla naszych maturzystów

Dzięki uprzejmości Wyższej Szkoły Bankowej, pięciu maturzystów ZSTiE przystąpiło do egzaminu TOEFL. Trzy osoby, które uzyskają najwyższą liczbę punktów otrzymają certyfikat.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) jest testem stosowanym na całym świecie i jest zastrzeżonym znakiem towarowym Educational Testing Service (ETS), największej organizacji na świecie zajmującej się tworzeniem i przeprowadzaniem egzaminów sprawdzających umiejętności językowe oraz badaniami w dziedzinie edukacji. Po raz pierwszy TOEFL został przeprowadzony w 1964 roku, a od tamtego czasu przystąpiło do niego prawie 20 milionów studentów.

Egzamin TOEFL dla maturzystów ZSTiE Egzamin TOEFL dla maturzystów ZSTiE