Godło Rzeczypospolitej Polskiej Logo Facebook ZSTiE Logo IBM Logo WSB

ZSTiE

we Wrocławiu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Zawody strzeleckie

10 grudnia 2019 drużyna strzelecka zdobyła 6 miejsce w lidze strzeleckiej szkół ponadgimnazjalnych. Indywidualnie I miejsce zajął Adam Turkoniak z 1C a 10 punktowane miejsce - Radek Kołakowski z 4X. Gratulacje dla drużyny w składzie: Adam Turkoniak, Angelika Głowacz, Natalia Wojtczak, Radek Kołakowski i Oskar Kikut. Kolejne zawody w styczniu a już dziś zapraszam na treningi strzeleckie chętnych uczniów ZSTIE. Zajęcia prowadzi Pani Agnieszka Huber. 

strzelectwo 1strzelectwo 2strzelectwo 3strzelectwo 4

 

Szkolna Olimpiada Języka Angielskiego 2019

29 października 2019 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Szkolnej Olimpiady Języka Angielskiego. Jak zwykle konkurs cieszył się dużą popularnością - udział wzięło 35 uczniów.

W tym roku na podium stanęło aż pięciu uczniów:

I miejsce:  Filip Szafran - klasa 3B

II miejsce: Jakub Szwed - 2A oraz Adam Nych - 4X

III miejsce: Jakub Wajda - 1C oraz Przemysław Barcicki  - 4B

Zwycięzcy Olimpiady otrzymają dyplomy, oceny za aktywność oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.

Organizatorzy: Aleksandra Janusz i Dorota Palińska

 

Nowoczesne technologie - projekt

Uczniowie ZSTiE o profilu technik informatyk biorą udział w projekcie "Nowoczesne technologie jako przygotowanie do rozpoczęcia udanej kariery zawodowej uczniów ZSTiE". Projekt realizowany jest w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania Copernicus we Wrocławiu, od lutego 2019 r. i trwa do grudnia 2020. Na zajęciach uczniowie nabywają wiedzę i rozwijają umiejętności z programowania, szczególnie z zakresu tworzenia gier komputerowych. W pracy wykorzystywany jest silnik gry Unreal Engine oraz zintegrowane środowisko programistyczne Microsoft Visual Studio.

nowoczesne technologie 1nowoczesne technologie 2 nowoczesne technologie 3

 

Studia w Wielkiej Brytanii

23 października 2019 r. mieliśmy okazję gościć Pana Lee Allena i Panią Beatę Michalską. Spotkanie było skierowane do naszych maturzystów; dotyczyło możliwości studiowania w Wielkiej Brytanni. Uczniowie dowiedzieli się o technicznych aspektach na przykładzie Uniwersytetu w Bedfordshire, począwszy od formalnych wymogów kandydatów na studia aż po program studiów czy wsparcie finansowe. Spotkanie zorganizowała Pani Alina Trzeciak, doradca zawodowy w ZSTiE.

Lee 1Lee 2

 


Strona 1 z 7