Godło Rzeczypospolitej Polskiej Logo Facebook ZSTiE Logo IBM Logo WSB

ZSTiE

we Wrocławiu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

O Józefie Piłsudskim

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie "Józef Piłsudski- niezłomny bojownik o wolność i niezawisłość Polaków" zorganizowanym przez Dolnośląską Bibliotekę Pedagogiczną.

Prezentujemy prace konkursowe:
-
Patryk Piontek i Jakub Sztenc z kl. 1C zajęli II miejsce za film, : https://zstieedu-my.sharepoint.com/personal/bozena_holownia_zstie_edu_pl/_layouts/15/guestaccess.aspx?docid=1ba25b2f7792c48f1ab2724d21a374fb5&authkey=AUVXwuL9yYVSXtf1IQdCc90,
-
Kacper Jahl i Łukasz Antoniewicz z kl. 1C przygotowali stronę internetową: http://historia.hak3r37.xaa.pl/,
-
Piotr Łaba i Bartosz Klugiewicz z kl. 1B przygotowali stronę facebooka: https://www.facebook.com/J%C3%B3zef-Pi%C5%82sudski-Wielki-Polak-Konkurs-dbp-1859840924327822/.

Zapraszamy do zapoznania się z tymi materiałami z okazji Roku Józefa Piłsudskiego.

 

II Konferencja "Czas na zawodowców"

22 listopada odbyła się w ZSTiE II Edycja Konferencji: "Czas Na Zawodowców, czyli jak zdobyć dobrą prace?" z udziałem wiodących i współpracujących ze szkołą firm z branży elektronicznej i teleinformatycznej.
Temat konferencji cieszył się dużym zainteresowaniem! O czym świadczy wysoka frekwencja.
Nasza szkoła gościła nie tylko przedstawicieli świata nauki i biznesu, ale przede wszystkim młodzież wrocławskich gimnazjów pod opieką ich doradców zawodowych.
Patronem medialnym i organizatorem Konferencji była Gazeta Wyborcza oraz Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu.
Obsługę przedsięwzięcia wsparli Wolontariusze ZSTiE.

 

konferencja zawodowcy2 01 konferencja zawodowcy2 01 konferencja zawodowcy2 01 konferencja zawodowcy2 01 konferencja zawodowcy2 01

 

Nagrody Prezesa Rady Ministrów

W Centrum Kultury Agora we Wrocławiu odbyła się Gala wręczenia nagród Prezesa Rady Ministrów. Dolnośląski Kurator Oświaty, pan Roman Kowalczyk wręczył dyplomy stypendystom uzyskującym największe osiągnięcia naukowe w szkołach ponadgimnazjalnych. Stypendium otrzymała również Wiktoria Młynek, uczennica klasy 4C, uzyskując średnią ocen w poprzednim roku szkolnym 5,15 oraz pracując jednocześnie na rzecz szkolnego wolontariatu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

nagroda premiera 01 nagroda premiera 02 nagroda premiera 03

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wrocławiu w Języku Niemieckim

28 listopada 2017 r. o godz. 10:30 odbyła się w budynku naszej szkoły kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Wrocławiu w Języku Niemieckim.

Organizatorką konkursu była p. mgr Agnieszka Idczak. Impreza była adresowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, trwała 90 minut i miała charakter testu. Uczniowie odpowiadali na 28 pytań z zakresu historii, kultury oraz sytuacji geopolitycznej stolicy Dolnego Śląska.

Laureatami konkursu zostali:
1 miejsce: Michał Nowak, ZSTiE, Wrocław
2 miejsce: Aleksandra Matuszkiewicz, XIII LO, Wrocław
3 miejsce: Kamil Kusiak, XIII LO, Wrocław

Wyróżnienie: Natalia Zamorska, VII LO, Wrocław

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez niemieckich i polskich sponsorów.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej zdjęć z konkursu znajdziecie w zakładce GALERIA

 


Strona 1 z 30