Godło Rzeczypospolitej Polskiej Logo Facebook ZSTiE Logo IBM Logo WSB

ZSTiE

we Wrocławiu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Praktyki 2019 - relacja

W dniach 4-29 marca 2019 r. grupa 16 uczniów ZSTiE brała udział w praktykach zawodowych w Irlandii. Uczniowie wykonywali czynności związane z realizacją podstawy programowej, zaznajamiali się ze strukturą/polityką firmy, jednocześnie wykorzystując swoje umiejętności językowe.

W ramach wycieczek uczniowie zapoznawali się również z historią, kulturą, ukształtowaniem geograficznym kraju.
W trakcie pobytu uczniowie przebywali u irlandzkich rodzin goszczących, rozwijając swoje umiejętności w języku angielskim oraz zapoznając się z realiami życia rodzinnego. Nawiązane relacje z rodzinami poskutkowały propozycjami ponownego odwiedzenia rodzin (część uczniów planuje wrócić do Mallow na wakacje).
Opiekunowie projektu zajmowali się głównie organizacją pobytu (przejazdy, noclegi, umiejscowienie w miejscach pracy, współpraca z partnerem Your International Training i kontrola praktyk). Każdy z uczestników otrzymał certyfikat odbycia praktyk, certyfikat z języka angielskiego, kolejny dokument europass otrzymają w terminie późniejszym.

Z całą pewnością można stwierdzić, że wyjazd był udany zarówno pod względem realizacji praktyk zawodowych jak i rozwijania umiejętności posługiwania się j. angielskim.
W kolejnym roku szkolnym kolejna grupa 16 uczniów ZSTiE będzie kontynuować projekt POWERVET.

Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER Praktyka uczniów ZSTiE w Irlandii w ramach projektu POWER