Informacja dla maturzystów

Między 16-19 lutego 2021 maturzyści ZSTIE weryfikują online dane osobowe oraz dane dot. wyboru przedmiotów maturalnych z Systemu Informacji Oświatowej. Absolwentów zapraszamy do sekretariatu ZSTIE w godz. 8:00-14:00.

Matura próbna z j. polskiego i matematyki odbędzie się w szkole, a z pozostałych przedmiotów zdalnie, w ustalonym przez nauczycieli terminie.

Harmonogram matur próbnych odbywających się stacjonarnie (w szkole)3 marca 2021 (środa), godz. 9:00 (matematyka) oraz godz. 12:30 (j. polski):

Klasa 4A – aula ZSTIE (403),

Klasa 4B – aula ZSTIE (403),

Klasa 4C – sala 320,

Klasa 4E – sala 302,

Klasa 4X – sala 23.

Poza sprawdzeniem stanu przygotowań do tak ważnego wydarzenia, będziemy mieli okazję „przećwiczyć” procedury, zgodnie z wytycznymi CKE:

• przynosimy czarny długopis,
  • na maturze z matematyki obowiązuje linijka, kalkulator prosty oraz cyrkiel z długopisem,
  • na salę nie można wnosić urządzeń telekomunikacyjnych,
  • po „zakodowaniu” prac nie będzie możliwości wejścia na maturę próbną (tak samo jak w maju 2021),
  • na egzamin zgłaszamy się 30 minut wcześniej z dowodem osobistym,
  • szkoła zapewnia wzory i tablice matematyczne oraz słowniki na j. polski.

Pamiętajmy o zachowaniu dystansu społecznego, zasłanianiu ust i nosa oraz dezynfekcji rąk przy wejściu do szkoły. Osoby chore, przebywające na kwarantannie lub w izolacji pozostają w domu.

Powodzenia!!!